Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 25.04.2018 № 101-p
Оприлюднено 03.05.2018

СЛОВ`ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 25.04.2018 № 101-р
м. Слов’янськ

Про підготовку та відзначення в місті
Слов`янську Дня пам’яті та примирення
і 73-ї річниці перемоги над
нацизмом у Другій світовій війні 


З метою належного відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, гідного вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, посилення підтримки ветеранів війни, виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, шанобливого ставлення до старшого покоління, консолідації суспільства на утвердження ідеалів миру, на виконання Указу Президента України від 26 березня 2018 №85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 28.02.2018р. № 17-ХLI-7, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в місті Слов’янську Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та затвердити його склад (додаток 1). 

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в місті Слов’янську Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (далі – План) (додаток 2). 

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати заходи, згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2018 рік на фінансування святкових заходів, та Програмою розвитку культури м. Слов’янська на 2018 рік, згідно Кошторису витрат на реалізацію Плану заходів з підготовки та відзначення в місті Слов’янську Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 3). 

4. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (Альошин) організувати чергування та охорону громадського порядку під час проведення масових заходів. 

5. Рекомендувати Управлінню патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську (Малиш) організувати патрулювання під час проведення масових заходів. 

6. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення масових заходів. 

7. Управлінню житлово-комунального господарства (Секлецов) організувати чергування та забезпечити благоустрій в місцях проведення масових заходів. 

8. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів. 

9. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування під час проведення святкових заходів. 

10. Відділу торгівлі та захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко) організувати виїзну торгівлю з залученням підприємств торгівлі та ресторанного господарства під час проведення святкових заходів. 

11. Координацію роботи та контроль щодо виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                  В.М.Лях


392Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика