Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 02.05.2018 № 289
Оприлюднено 16.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від 02.05.2018 № 289
м. Слов’янськ

Про заходи з протидії загрозам надзвичайних
ситуацій у природних екосистемах на території
Слов’янської міської ради
 

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в природних екосистемах на території міської ради в весняно - літній період, організації своєчасної підготовки до оперативного реагування на пожежі, які приводять до пошкодження та знищення лісових ресурсів, природної степової та водно-болотної рослинності, територій природно-заповідного фонду, загибелі диких тварин та птиць, беручи до уваги лист департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації від 10.04.2018 № 08-1648, керуючись законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про тваринний світ», Правилами охорони життя людей на водних об'єктах України, затвердженими наказом Міністерства внутрішніх справ України  № 301 від 10.04.2017, зареєстровано у Міністерстві  юстиції України  04 травня 2017 р. за № 566/30434, ст.ст. 33,36,37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити План заходів з протидії загрозам надзвичайних ситуацій у природних екосистемах на території Слов’янської міської ради (додається). 

2. Встановити, що експлуатація водних об’єктів в літній період 2018р для масового відпочинку населення здійснюється тільки при наявності паспорту пляжу, затвердженого заступником міського голови за напрямком діяльності. 

3. Відділу екології та природних ресурсів міської ради (Соловей), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради (Нікулеску) сумісно з представниками ДП «Слов’янський лісгосп» (Красюк), 6 державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Донецькій області (Бойцов) протягом травня - жовтня 2018року із залученням ЗМІ проводити роз’яснювальну роботу серед населення міста з питань пожежної безпеки при відвідуванні паркових зон, лісопосадок, лісів та недопущення розпалювання вогнищ. 

4. Регіональному ландшафтному парку «Слов’янський курорт» (Тимошенко) сумісно з Державною екологічною інспекцією у Донецькій області (Вишневський) та Слов’янським відділом поліції ГУ НПУ в Донецькій області (Альошин) оперативно реагувати на факти засмічення, випалювання ділянок із лісовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, які проводяться на території природно-заповідного фонду без відповідного дозволу обласної державної адміністрації та своєчасно притягувати порушників до адміністративної відповідальності з визначенням шкоди, заподіяної природному середовищу. 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Сіваша Д.В. 


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


130Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика