Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 11.04.2018 № 84-p
Оприлюднено 11.04.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 11.04.2018 р. № 84 р
м. Слов’янськ

Про підготовку спортивних споруд 
до весняно-літнього спортивного 
сезону 2018 року
 

З метою своєчасної та якісної підготовки фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, ефективного їх використання, створення необхідних умов для розвитку матеріально-технічної бази, максимального завантаження та утримання в належному санітарно-технічному стані, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план заходів з підготовки та експлуатації спортивних споруд, майданчиків у весняно-літній період 2018 року (додаток 1). 

2. Затвердити паспорт спортивного майданчика (додаток 2) 

3. Затвердити форму акту готовності спортивної споруди (спортивного залу, майданчика, пристосованого приміщення до занять фізичною культурою та спортом) до роботи у весняно-літній період 2018 р. (додаток 3). 

4. Рекомендувати керівникам організацій, підприємств, установ, закладів; директорам загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів; балансоутримувачам спортивних залів, майданчиків і приміщень пристосованих для занять фізичною культурою та спортом:
4.1. оновити паспорти спортивних майданчиків (за потребою);
4.2. провести обстеження спортивного інвентарю та обладнання, встановленого на спортивних об’єктах в частині його надійності та стійкості, та надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) акти готовності спортивних споруд, майданчиків до роботи у весняно-літній період 2018 р.;
4.3. привести в належний санітарно-технічний стан діючі фізкультурно-оздоровчі і спортивні споруди, майданчики;
4.4. вжити заходи щодо відновлення роботи спортивних споруд, майданчиків які не функціонували в 2017 році;
4.5. визначити стан спортивних споруд, майданчиків, потреби та необхідність проведення капітальних і поточних ремонтів;
4.6. розробити комплексні плани організаційно-технічних заходів, які б забезпечили стабільну роботу спортивної споруди, майданчику.
4.7. Інформацію про проведену роботу надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) до 30 квітня 2018 року 

5. Керівникам комунальних закладів: КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» (Панченко), КЗ «ДЮСШ м. Слов’янська» (Шелудешева), КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» (Кульматицька), КЗ «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» (Зубарев):
5.1. розглянути та погодити з відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) план дій щодо забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на спортивних спорудах, під час проведення спортивно-масових заходів;
5.2. забезпечити перевірку наявності правил пожежної безпеки, правил поведінки глядачів на спортивних об’єктах, порядку надання медичної допомоги постраждалим особам, евакуації осіб у разі виникнення надзвичайної ситуації або пожежі;
5.3. провести планові навчання на випадок виникнення надзвичайної ситуації на спортивній споруді, де проводяться спортивно-масові заходи. 

6. Інформацію про проведену роботу надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) до 30 квітня 2018 року. 

7. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити координацію роботи щодо обстеження спортивних споруд, майданчиків та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів. 

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                В.М.Лях


538Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика