Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 23.03.2018 № 75-p
Оприлюднено 27.03.2018

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 23.03.2018 № 75-p
м. Слов'янськ

Про оприлюднення наборів даних 


З метою забезпечення належної реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» (із змінами), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами, що внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 №1100 «Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»), керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 

1. Затвердити Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Слов’янська міська рада в новій редакції (додається). 

2. Керівникам виконавчих органів міської ради надати до відділу інформаційного забезпечення для оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних відповідні набори даних згідно Переліку та забезпечити їх актуальність шляхом подання оновленої інформації в разі внесення змін до наборів даних. 

3. Відділу інформаційного забезпечення:
3.1. Оприлюднити на офіційному веб-порталі Слов’янської міської ради та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.
3.2. Забезпечити оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних наборів даних, наданих виконавчими органами міської ради та розпорядником яких є Слов’янська міська рада. 

4. Персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних покласти на керівників виконавчих органів міської ради. 

5. Керівникам виконавчих органів міської ради з правом юридичної особи, комунальних підприємств, установ, організацій:
5.1. Внести зміни до власних Переліків наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами, що внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 №1100).
5.2. Забезпечити оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних затверджених наборів даних, розпорядником яких є відповідний виконавчий орган міської ради, комунальне підприємство, установа, організація. 

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 07.09.2017 №265-p «Про оприлюднення наборів даних». 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Огаркову О.А. 

 
Міський голова                                                                                              В.М.Лях 


789Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика