Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 06.03.2018 № 51-p
Оприлюднено 15.03.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 06.03.2018 № 51-р
м. Слов’янськ

Про створення міської комісії з контролю 
за станом спортивних споруд де проводяться 
футбольні матчі
 

З метою виконання Закону України «Про особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку з підготовкою та проведенням футбольних матчів», Постанов Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 341 «Про затвердження порядку організації робіт із забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку з підготовкою та проведенням футбольних матчів», від 18.12.1998 № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально-відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», враховуючи лист Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 28.02.2018 № 0.3/16я-1024/4-18 «Про виконання доручення», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити міську комісію з контролю за станом спортивних споруд де проводяться футбольні матчі, та затвердити її склад (додається).
2. Керівникам КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» (Панченко), КЗ «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» (Зубарев): 
2.1. розглянути та погодити з відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) стратегію щодо забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на спортивних спорудах, під час проведення футбольних матчів;
2.2. забезпечити перевірку наявності правил пожежної безпеки, правил поведінки глядачів на спортивних об’єктах, порядку надання медичної допомоги постраждалим особам, евакуації осіб у разі виникнення надзвичайної ситуації або пожежі, забезпечення чергування машин екстреної медичної допомоги під час та після проведення матчу;
2.3. провести планові навчання на випадок виникнення надзвичайної ситуації на спортивній споруді, де проводяться футбольні матчі за участю представників організаторів матчів, операторів спортивних споруд, футбольних клубів, органів місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ, територіальних органів та підрозділів ДСНС, охорони здоров’я. 

4. Інформацію про проведену роботу надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) до 20 березня 2018 року. 

5. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити координацію роботи щодо обстеження спортивних споруд, де проводяться футбольні матчі, та до 20 березня 2018 року проінформувати департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації про проведену роботу . 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.Міський голова                                                                                               В.М.Лях


489Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика