Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 22.09.2017 № 276-p
Оприлюднено 25.01.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 22.09.2017 № 276-р
м. Слов’янськ

Про підготовку спортивних споруд до роботи 
в осінньо-зимовий період 2017-2018 років 


З метою своєчасної та якісної підготовки фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, ефективного їх використання, створення необхідних умов для розвитку матеріально-технічної бази, максимального завантаження та утримання в належному санітарно-технічному стані, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план заходів з підготовки та експлуатації фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд, майданчиків у осінньо-зимовий період 2017-2018 років (додаток 1). 

2. Затвердити форму акту готовності спортивної споруди (спортивного залу, майданчика, пристосованого приміщення до занять фізичною культурою та спортом) до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р. (додаток 2). 

3. Рекомендувати виконавчому комітету Святогірської міської ради (Божко Т.В.), керівникам організацій, підприємств, установ, закладів; директорам загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів; балансоутримувачам спортивних залів, майданчиків і приміщень пристосованих для занять фізичною культурою та спортом: 

3.1. створити комісії, скласти відповідні акти, та надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) акти готовності спортивних споруд, майданчиків до роботи в осінньо-зимовий період; 

3.2. привести в належний санітарно-технічний стан діючі фізкультурно-оздоровчі і спортивні споруди та майданчики; 

3.3. вжити заходи щодо відновлення роботи спортивних споруд, залів, майданчиків які не функціонували в 2016-2017 роках; 

3.4. визначити стан спортивних споруд, залів, майданчиків, потреби та необхідність проведення капітальних і поточних ремонтів; 

3.5. розробити комплексні плани організаційно-технічних заходів, які б забезпечили стабільну роботу спортивної споруди, залу, майданчику.

3.6. В ході підготовки об’єктів до роботи у осінньо-зимовий період приділити увагу щодо:
- ремонту і оновлення спортивного інвентарю та обладнання, ремонту покрівель, вікон, теплових завіс;
- підготовки штатного та позаштатного обслуговуючого персоналу, особливо на об’єктах тепло енергопостачання;
- дотримання правил і нормативних актів техніки безпеки, охорони праці і здоров’я під час проведення навчально-тренувальних занять, спортивних змагань та масових заходів;
- оснащення спортивних об’єктів первинними засобами гасіння пожеж, надання медичної допомоги;
- підготовки технологічного обладнання котельних та бойлерних до роботи в осінньо-зимовий період; готовності аварійних служб до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 

3.7. визначити відповідними наказами відповідальних за дотримання протипожежного режиму, забезпечення справності опалювальних приладів, електроустановок, технологічного обладнання, заборонити експлуатацію несправних та саморобних приладів. 

4. Керівникам комунальних закладів: КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» (Панченко), КЗ «ДЮСШ м. Слов’янська» (Шелудешева), КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» (Кульматицька), КЗ «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» (Зубарев): 

4.1. вжити заходів для погашення в повному обсязі заборгованості з оплати використаних у поточному році природного газу, електричної і теплової енергії, води та наданих послуг з водовідведення, а також для забезпечення щомісячної оплати поточного споживання енергоносіїв і житлово-комунальних послуг згідно з договорами 

4.2. розглянути та погодити з відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) план дій щодо забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на спортивних спорудах, під час проведення спортивно-масових заходів; 

4.3. забезпечити підготовку спортивних споруд до проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів відповідно до «Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 № 2025. 

4.4. забезпечити перевірку наявності правил пожежної безпеки, правил поведінки глядачів на спортивних об’єктах, порядку надання медичної допомоги постраждалим особам, евакуації осіб у разі виникнення надзвичайної ситуації або пожежі; 

4.5. провести планові навчання на випадок виникнення надзвичайної ситуації на спортивній споруді, де проводяться спортивно-масові заходи. 

4.6. провести комплекс заходів з підготовки систем теплоносіїв до роботи в осінньо-зимових умовах. Вжити невідкладних заходів по збереженню обладнання та матеріалів на паливно-енергитичних об’єктах, а також з питань охорони праці, безпеки життя та правил протипожежної безпеки на них. 

4.7. продовжувати створення умов для надання платних послуг населенню. 

4.8. забезпечити наявність журналів обліку, розкладів занять фізкультурно-спортивних груп та секцій відповідно до нормативу завантаження спортивної споруди. 

5. Інформацію про проведену роботу надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) до 01 жовтня 2017 року. 

6. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити координацію роботи щодо обстеження спортивних споруд, майданчиків та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів та до 15 жовтня 2017 року надати до управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації звіт щодо стану перевірки спортивних споруд . 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                  В.М. Лях


1031Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика