Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 04.09.2017 № 260-p
Оприлюднено 04.01.2018

СЛОВ`ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04.09.2017 № 260-р
м. Слов'янськ

Про відзначення 74-річниці визволення 
Слов’янська від нацистських загарбників 
у Другій світовій війні та святкування 
372-річниці заснування міста Слов`янська 


З метою патріотичного виховання, естетичного та духовного розвитку дітей і молоді міста Слов’янська, збереження культурних традицій, ушанування ветеранів Другої світової війни, відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на 2017 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 15.02.2017 №22-ХХ-7, керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Затвердити склад робочої групи з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 74-річниці визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні та святкування 372-річниці заснування міста Слов’янська (додаток 1). 

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 74-річниці визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні та святкування 372-річниці заснування міста Слов’янська (далі – План) (додаток 2). 

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати вищезазначені заходи в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2017 рік та Програмою розвитку культури міста Слов’янська на 2017 рік, згідно Кошторису витрат на реалізацію плану заходів з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 74-річниці визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні та святкування 372-річниці заснування міста Слов’янська (додаток 3). 

4. Управлінню житлово-комунального господарства (Заруба) організувати чергування комунальних підприємств та забезпечити благоустрій територій в місцях проведення масових заходів. 

5. Директору КП «Парк культури і відпочинку» (Заікін) забезпечити благоустрій та облаштування території парку . 

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів. 

7. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування. 

8. Відділу торгівлі і захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко) організувати виїзну торгівлю з залученням підприємств торгівлі та ресторанного господарства під час проведення святкових заходів. 

9. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Донецькі області (Альошин), Управлінню патрульної поліції з обслуговування м. Слов’янська та м. Краматорська (Малиш) організувати чергування та забезпечити охорону публічної безпеки і порядку під час проведення масових заходів. 

10. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню ГУ ДСНС України в Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення масових заходів. 

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


482Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика