Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 03.11.2017 № 317-p
Оприлюднено 04.01.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 03.11.2017 № 317-p
м.Слов’янськ

Про утримання міських вулиць (доріг)
в осінньо-зимовий період 2017-2018 років 


З метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху автомобільного та пасажирського транспорту в осінньо-зимовий період 2017-2018років, керуючись Законом України «Про дорожній рух», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 

1. Управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Заруба) у разі погіршення погодних умов забезпечити перехід служб на зимовий графік робіт по утриманню доріг. 

2. Комунальному підприємству Слов’янської міської ради «Водозниження» (Фарзалиєв) забезпечити: 

2.1 своєчасне виконання робіт з утримання вулично-дорожньої мережі міста в осінньо-зимовий період, згідно переліку закріплених вулиць (доріг) для утримання в осінньо-зимовий період 2017-2018 років (додається); 

2.2. виїзд спеціальних транспортних засобів для обробки вулично-дорожньої мережі протиожеледними матеріалами виключно у разі погіршення погодних умов; 

2.3. перехід на зимове утримання вулично-дорожньої мережі здійснити при середньодобовій температурі від 0° до +3° С. 

3. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, а також фізичним особам (підприємцям) утримувати прибудинкові та прилеглі території в належному стані, згідно Правил благоустрою території Слов’янської міської ради, затверджених рішенням міської ради від 27.02.2007 № 119-Х-5 . 

4. Рекомендувати Комунальному підприємству Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» (Кійко), Виробничий одиниці «Слов’янськтепломережа» ВКП «Донецьктепломережа» (Микитишин) прийняти заходи по недопущенню витоку води, стоків з водопровідно-каналізаційних мереж та теплотрас на проїжджу частину доріг та тротуарів міста. 

5. Координацію робіт по обробці вулично-дорожньої мережі міста протиожеледними матеріалами покласти на заступника начальника управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради Зарубу О.В. 

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Діденко Д.І.


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


460Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика