Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 07.09.2017 № 266-p
Оприлюднено 25.09.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 07.09.2017 № 266-р
м. Слов’янськ

Про призначення відповідальних за 
оприлюднення проектів рішень 
виконавчого комітету


Відповідно до ст. 42, ч. 11 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, ч. 3 ст.21 Закону України “Про запобігання корупції” з метою забезпечення відкритості в діяльності органів місцевого самоврядування, врахування думки громади, забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації: 

1. Призначити відповідальними за оприлюднення проектів рішень виконавчого комітету на офіційному порталі Слов'янської міської ради керівників відділів, управлінь, служб, інспекцій міської ради — розробників проектів. 

2. Керівникам відділів, управлінь, служб, інспекцій міської ради взяти до відома, що проекти рішень виконавчого комітету міської ради повинні бути оприлюднені за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. Оприлюднення проектів повинно відбуватися з дотриманням ст. 6 Закону України “Про доступ до публічної інформації”. 

3. Затвердити наступний порядок оприлюднення:
відповідальний за підготовку проекту рішення одразу після візування проекту у відповідних підрозділах та з додержанням інструкції з діловодства в Слов'янській міській раді надає не пізніше ніж за годину до закінчення робочого дня проект рішення виконавчого комітету в електронному вигляді до відділу інформаційного забезпечення міської ради (Самохвалов), який забезпечує розміщення проекту на офіційному порталі Слов'янської міської ради в день надходження проекту. 

4. Начальнику відділу діловодства та організаційного забезпечення Бабенко Т.І. при формуванні проекту порядку денного засідання виконавчого комітету дотримуватись вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації” та Регламенту роботи виконавчого комітету Слов'янської міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 21.12.2016 № 848. 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Огаркову О.А.


Міський голова                                                                                                     В.М. Лях


477Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика