Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 29.05.2017 № 171-p
Оприлюднено 01.06.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 29.05.2017 № 171р
м. Слов’янськ

Про оздоровлення та відпочинок дітей, 
учнівської та студентської молоді м.м. 
Слов’янськ, Святогірськ влітку 2017 року


На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою створення оптимальних умов для організації змістовного літнього відпочинку, оздоровлення і дозвілля дітей, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19.05.2017 № 535 «Про оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області у 2017 році», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді м.м. Слов’янськ, Святогірськ влітку 2017 року (додаток 1). 

2. Затвердити Склад міської комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей в 2017 році (додаток 2). 

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності, благодійних, релігійних та громадських організацій розробити відповідні заходи для оздоровлення дітей співробітників. 

4. Відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту (Міщенко): 

4.1. Забезпечити своєчасний і якісний підбір кандидатів на оздоровлення за кошти обласного та державного бюджетів серед пільгової категорії дітей, студентської і учнівської молоді згідно нормативної бази. 

4.2. Проводити щомісячний аналіз ходу оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2017 року і своєчасно інформувати управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації. 

5. Відділу освіти (Рубльовський): 

5.1. Забезпечити цільове використання коштів, передбачених міським бюджетом для організації оздоровлення та відпочинку дітей у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» та пришкільних таборах. 

5.2. Сприяти підбору кандидатів, з числа дітей пільгової категорії, для оздоровлення за кошти обласного та державного бюджетів. 

6. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Свинаренко), службі у справах дітей (Соколова), сприяти підбору кандидатів, з числа дітей пільгової категорії, для оздоровлення за кошти обласного та державного бюджетів. 

7. Координацію роботи щодо організації літнього оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді покласти на відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) і відділ освіти (Рубльовський). 

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


601Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика