Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 06.04.2017 № 115-p
Оприлюднено 07.04.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 06.04.2017 № 115-р
м.Слов’янськ

Про організацію додаткових рейсів
на міських маршрутах загального
користування міста Слов’янськ
(автобусні маршрути та
маршрути електротранспорту)


З метою забезпечення належної якості перевезень пасажирів міським громадським транспортом та створення умов для святкування громадянами міста Великодня, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами та доповненнями) та наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 07.05.2010 №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.06.2010 за №408/17703:

1. Організувати додаткові рейси на міських маршрутах загального користування міста Слов’янськ (автобусні маршрути та маршрути електротранспорту) у святковий день – Великдень 16 квітня 2017 року та поминальну неділю.

2. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) провести відповідну роботу щодо організації додаткових рейсів на міських маршрутах загального користування міста Слов’янськ (автобусні маршрути та маршрути електротранспорту) згідно вимог чинного законодавства у святковий день – Великдень 16 квітня 2017 року та поминальну неділю.

3. Прес-службі (Звегіна) оприлюднити інформацію про тимчасову організацію додаткових рейсів міського громадського транспорту у святковий день – Великдень 16 квітня 2017 року та поминальну неділю.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Міський голова                                                                                                      В.М.Лях


608Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика