Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 № 192
Оприлюднено 16.03.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.03.2017 № 192
м. Слов'янськ

Про затвердження 
персонального складу 
громадської ради при 
виконавчому комітеті 
Слов'янської міської ради


На виконання Постанови Донецького апеляційного адміністративного суду від 14 лютого 2017 року по справі № 243/9146/16-а, з метою проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, налагодження конструктивної взаємодії органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства, забезпечення гласності, відкритості та прозорості в діяльності органів місцевого самоврядування, відповідно до Указу Президента України від 31.07.2004 № 854/2004 “Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами), протокол установчих зборів з формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради від 06.04.2016, Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради, затверджене рішенням виконавчого комітету від 06.07.2011 № 447, у зв'язку зі смертю уповноваженого представника МІСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ “ДОВІРА” Фіртич Лариси Миколаївни, керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Слов'янської міської ради

Вирішує: 

1. Затвердити Персональний склад громадської ради при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради (додається). 

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 02.04.2014 № 234 “Про затвердження персонального складу громадської ради при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради”. 

3. Доручити відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради. 

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань внутрішньо політики Слов'янської міської ради (Кравченко), контроль - на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                  В.М.Лях


1826Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua