Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 13.02.2017 № 48-p
Оприлюднено 15.02.2017

СЛОВ`ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

13.02.2017 № 48-р
м. Слов'янськ

Про проведення народного свята Масляної
у місті Слов’янську


З метою задоволення культурних потреб мешканців міста, розвитку народної творчості та художньої самодіяльності, з метою популяризації та відродження давніх традицій, збереження народних звичаїв, залучення дітей та молоді до традиційних народних свят, керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Затвердити план заходів щодо проведення народного свята Масляної у місті Слов’янську (далі – План) (додається). 

2. Відділу культури Слов’янської міської ради (Олійник), відділу торгівлі та захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко), взяти участь в організації та проведенні народного свята масляної 26.02.2017. 

3. Рекомендувати Слов’янському ВП ГУНП України в Донецькій області (Альошин) організувати чергування та забезпечити охорону громадського порядку під час проведення народного свята Масляної.
 
4. Рекомендувати Управлінню патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську (Малиш) організувати патрулювання під час проведення народного свята Масляної.
 
5. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення народного свята Масляної. 

6. Комунальному підприємству «Парк культури і відпочинку (Солодовніков): 

6.1. Забезпечити підготовку території парку культури і відпочинку до народного гуляння з приводу свята Масляної 26.02.2017 (враховуючи природні прояви). 

6.2. Організувати чергування, забезпечити чистоту, порядок та освітлення парку культури і відпочинку під час проведення народних гулянь з приводу свята Масляної. 

7. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення народного свята Масляної. 

8. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування під час проведення народного свята Масляної. 

9. Відділу торгівлі та захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко) організувати виїзну торгівлю з залученням підприємств торгівлі та ресторанного господарства під час проведення народного свята Масляної. 

10. Слов’янському районному управлінню Головного управління держсанепідслужби у Донецькій області (Домбровська) забезпечити дотримання норм діючого законодавства під час проведення виїзної торгівлі в парку культури і відпочинку. 

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                В.М.Лях


643Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика