Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 25.04.2016 № 137-p
Оприлюднено 12.12.2016

СЛОВ`ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 25.04.2016 № 137-р
м. Слов’янськ

Про підготовку та відзначення в місті
Слов`янську Дня пам’яті та примирення
і 71-ї річниці перемоги над
нацизмом у Другій світовій війні 


З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його видатного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, посилення підтримки ветеранів війни, виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, шанобливого ставлення до старшого покоління, на виконання Указу Президента України від 08 квітня 2016 № 130/2016 «Про відзначення у 2016 році дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на період 2014-2016 роки, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 17.10.2014 № 15-LХVII-6, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в місті Слов’янську Дня пам’яті та примирення і 71-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та затвердити його склад (додаток 1). 

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в місті Слов’янську Дня пам’яті та примирення і 71-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (далі – План) (додаток 2). 

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати заходи, згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2016 рік на фінансування святкових заходів, та Програмою розвитку культури м. Слов’янська на період 2014-2016 роки, згідно Кошторису витрат на реалізацію Плану заходів з підготовки та відзначення в місті Слов’янську Дня пам’яті та примирення і 71-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 3). 

4. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (Альошин) організувати чергування та охорону громадського порядку під час проведення масових заходів. 

5. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення масових заходів. 

6. Управлінню житлово-комунального господарства (Діденко) організувати чергування та забезпечити благоустрій в місцях проведення масових заходів. 

7. Директору КП «Парк культури і відпочинку» (Солодовнікову О.Б.) забезпечити благоустрій та облаштування території парку. 

8. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів. 

9. Управлінню економічного та соціального розвитку Слов’янської міської ради (Ковальова) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування та організувати виїзну торгівлю під час проведення святкових заходів. 

10. Координацію роботи та контроль щодо виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                В.М.Лях

553Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика