Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 25.04.2016 № 135-p
Оприлюднено 03.11.2016

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 25.04. 2016 року № 135-р
м. Слов'янськ

Про створення робочої групи з питань
вивчення стану додержання вимог законодавства
при здійсненні суб’єктами господарювання
роздрібної торгівлі підакцизними товарами
на території міста Слов’янськ 


З метою вивчення стану додержання вимог законодавства при здійсненні суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території міста Слов’янськ, враховуючи що акцизний податок є податком для наповнення місцевого бюджету керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Створити робочу групу для вивчення стану додержання вимог законодавства при здійсненні суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території міста Слов’янськ ( далі робоча група) , у складі згідно з додатком 1

2. Затвердити Положення про робочу групу ( додаток 2). 

3.Рекомендувати Слов’янській ОДПІ ГУ ДФС в Донецькій області (Колодій) надавати щоквартально до 10 числа місяця, наступного за кварталом, голові робочої групи інформацію щодо суб’єктів оподаткування, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів і підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку до місцевого бюджету за місцем розташування пункту продажу підакцизних товарів. 

4.Начальнику фінансового управління (Ковальов) про результати роботи з питань забезпечення перерахування до місцевого бюджету акцизного податку від продажу підакцизних товарів надавати інформацію міському голові щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним. 

5. Прес-службі міської ради (Звєгіна) щомісячно висвітлювати результати роботи робочої групи на офіційному сайті Слов’янської міської ради та надавати інформацію місцевим засобам масової інформації. 

6. Розпорядження міського голови від 29.05.2015 № 182р «Про створення робочої групи з моніторингу дотримання суб’єктами господарювання умов продажу підакцизних товарів на території м. Слов’янськ» вважати таким, що втратило чинність. 

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Шаульську В.В.


Міський голова                                                                                                     В.М.Лях


537Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика