Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 31.10.2016 № 351-p
Оприлюднено 03.11.2016

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 31.10.2016 №351р
м. Слов’янськ

Про приватизацію квартири в гуртожитку 


Від наймача Васильєвої Анастасії Сергіївни надійшли заява та матеріали по приватизації квартири конфіденційна інформація в м. Слов’янську, яка використовується нею на умовах найму. Згідно Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, рішення міської ради від 21.10.2009 р. №-70-ХХХIX-5 «Про надання дозволу на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках, які знаходяться у власності територіальної громади міста Слов’янська» та керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1.Прохання наймача Васильєвої Анастасії Сергіївни задовольнити і квартиру конфіденційна інформація в м. Слов'янську передати в приватну власність і визначити її повноправним власником квартири.

2.Розрахунок площі, яка приватизується безкоштовно та вартість надлишків загальної площі, затвердити.

3.Узяти до відома, що кошти у розмірі конфіденційна інформація за надлишки загальної площі гр. Васильєва А.С. зобов'язується внести на розрахунковий рахунок 31511905700075 ОКПО 34686605 ГУДСКУ в Донецькій області МФО 834016 КБК 31030000 до одержання свідоцтва про право власності на житло.

4.Відділу по обліку та розподілу житлової площі міської ради оформити свідоцтво про право власності на житло.

5.ТОВ «Ліра ЛТД» укласти з гр. Васильєвою А.С. угоду-зобов'язання щодо ремонту та обслуговування квартири приватного власника в гуртожитку, який є власністю територіальної громади в особі міської ради. 


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


689Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика