Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 15.08.2016 № 250-p
Оприлюднено 06.10.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 15.08.2016 № 250-р
м. Слов’янськ

Про підготовку та відзначення у місті
Слов'янську Дня Державного Прапора
України та 25-ї річниці незалежності України 


З метою підготовки та гідного відзначення у м. Слов'янську Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Незалежності України, на виконання Постанови Верховної Ради України від 20.02.1992 №2143-ХІІ "Про День незалежності України", Указу Президента України від 03.12.2015 № 675/2015 «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України», Указу Президента України від 23.08.2004 № 987/2004 "Про День Державного Прапора України", керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Утворити робочу групу з підготовки та відзначення у місті Слов'янську Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України (додаток 1). 

2. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення у місті Слов'янську Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України (далі – План) (додаток 2). 

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати вищезазначені заходи, згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2016 рік та Програмою розвитку культури міста Слов’янська на період 2012-2016 роки, згідно Кошторису витрат на реалізацію плану заходів з підготовки та відзначення у місті Слов'янську Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України (додаток 3). 

4. Управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Діденко) організувати чергування та забезпечити благоустрій територій в місцях проведення масових заходів. 

5. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування та забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів. 

6. Відділу транспорту та зв'язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування. 

7. Відділу торгівлі і захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко) організувати виїзну торгівлю під час проведення святкових заходів. 

8. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Донецькій області (Альошин), Управлінню патрульної поліції з обслуговування м.Слов'янська та Краматорська (Малиш) організувати чергування та забезпечити охорону публічної безпеки і порядку під час проведення масових заходів. 

9. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення масових заходів. 

10. Координацію роботи покласти на відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко), відділ культури Слов'янської міської ради (Олійник), контроль щодо виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


634Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика