Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 24.05.2016 № 133
Оприлюднено 24.05.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 24.05.2016 № 133
м.Слов’янськ

Про проведення перевірки, 
передбаченої Законом України 
“Про очищення влади”
у Слов’янській міській раді


Відповідно до пункту 10 частини першої статті 2, частини четвертої статті 5 Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Провести перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” стосовно:

- заступника міського голови, керуючого справами виконкому , начальників і заступників начальників управлінь та відділів, завідувачів секторів, головних і провідних спеціалістів, спеціалістів 1 категорії апарату міської ради,
визначивши 25 травня 2016 року днем початку проведення перевірки;

- начальників і заступників начальників управлінь та відділів, завідувачів секторів, головних і провідних спеціалістів, спеціалістів 1 категорії виконавчих органів міської ради, начальників і заступників начальників самостійних відділів та управлінь.
визначивши 30 травня 2016 року днем початку проведення перевірки.

2. Визначити відділ кадрової роботи (Моторіна) відповідальним за проведення перевірки щодо заступника міського голови, керуючого справами виконкому , начальників і заступників начальників управлінь та відділів, завідувачів секторів, головних і провідних спеціалістів, спеціалістів 1 категорії апарату міської ради та її виконавчих органів, начальників і заступників начальників самостійних відділів та управлінь.

3. Начальнику відділу кадрової роботи Моторіній Т.П. забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради цього розпорядження про проведення перевірки в день його видання та довести до відома всіх посадових осіб апарату міської ради та її виконавчих органів, які підлягають перевірці достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” у тому числі працівників, які відсутні на робочому місці (знаходяться у відрядженні, у щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках для догляду за дитиною, відсутні у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю) і керівників самостійних структурних підрозділів міської ради.

4. Всім посадовим особам, що підлягають перевірці (додаток 1) у десятиденний строк з дня початку її проведення подати до відділу кадрової роботи:
- власноручно написану заяву про те, що до нього (неї) не застосовуються (застосовуються) заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” та про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за встановленою формою;
- копію декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, складеною за формою, що встановлена Законом України «Про запобігання корупції»;
- копію сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце реєстрації;
- копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (сторінки паспорта громадянина України - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);

5. Відділу кадрової роботи (Моторіна) та відділу інформаційного забезпечення (Самохвалов) протягом трьох днів після одержання відповідної заяви від посадових осіб забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради:
1) повідомлення про початок проходження перевірки особою;
2) копії вищезазначеної заяви та декларації (крім відомостей, що законом віднесені до інформації з обмеженим доступом).

6. Відділу кадрової роботи (Моторіна) не пізніше як на третій день після надходження від посадової особи заяви, щодо незастосування заборон до особи, яка підлягає перевірці, отримати витяг з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» та забезпечити оформлення і надіслання запитів встановленої форми у відповідні органи, що здійснюють перевірку. Одночасно надіслати в паперовій формі Головному територіальному управлінню юстиції у Донецькій області повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

7. Начальникам самостійних управлінь та відділів міської ради:
1) видати накази про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади» відносно працівників цих структурних підрозділів та довести їх до відома всіх посадових осіб, які підлягають перевірці достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” у тому числі працівників, які відсутні на робочому місці (знаходяться у відрядженні, у щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках для догляду за дитиною, відсутні у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю);
2) оприлюднити накази про початок проведення перевірки на офіційному веб-сайті міської ради в день їх видання;
3) призначити особу, відповідальну за проведення перевірки;
4) забезпечити проведення перевірки відповідно до вимог Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.

8. Створити робочу групу з питань проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” при Слов’янській міській раді, у складі згідно з додатком 2.

9. Робочій групі з питань проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, у випадках надходження до міської ради інформації від фізичних та юридичних осіб про особу, стосовно якої проводиться перевірка, здійснювати її розгляд та у встановлений законодавством термін інформувати керівника міської ради про результати розгляду цієї інформації.

10. Відділу кадрової роботи (Моторіна) та відділу інформаційного забезпечення (Самохвалов) протягом трьох днів після надходження результатів перевірки відносно працівників міської ради, підготувати підсумкову довідку за результатами перевірки відносно кожної особи та розмістити її на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Міський голова                                                                                                    В.М. Лях


1027Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика