Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 05.01.2016 № 4
Оприлюднено 13.01.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 05.01.2016 № 4
м. Слов’янськ

Про проведення перевірки
відповідно вимог Закону
України «Про очищення влади» 


З метою забезпечення реалізації виконавчими органами Слов’янської міської ради вимог Закону України ″Про очищення влади″, керуючись статтями 42, 59 Закону України ″Про місцеве самоврядування в Україні″: 

1. Відділу кадрової роботи (Моторіна) організувати з 06.01.2016 відповідно до Закону України «Про очищення влади» проведення перевірки щодо посадових осіб органу місцевого самоврядування Давидової Інни Іванівни – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера та Словак Ірини Юріївни – заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності згідно Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563. 

2. Відділу кадрової роботи (Моторіна) та відділу інформаційного забезпечення (Самохвалов) забезпечити оприлюднення на веб-сайті Слов’янської міської ради повідомлення про початок проходження перевірки, заяв про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» та декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Давидової Інни Іванівни та Словак Ірини Юріївни. 


Міський голова                                                                                                    В.М. Лях


852Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика