Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Ігор Мороз провів брифінг за підсумками обласного засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України [13 вересня 2023  13:48]

В. о. голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз розповів на брифінгу 12 вересня про результати засідання представників Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке пройшло сьогодні у нашій області в новому форматі. Саме на Донеччині вперше в рамках Конгресу провели засідання місцевих влад однієї конкретно взятої області для спільної роботи над проблемами регіону в цілому.

Ігор Мороз докладно розповів про основні питання, що були розглянуті на засіданні. Це і розмінування деокупованих територій, і формування та наповнення місцевих бюджетів в умовах війни, відновлення демографічних реєстрів і надання доступу жителям області до адміністративних послуг. Йшла мова і про переробку будівельного сміття на пошкоджених і зруйнованих об’єктах, його утилізацію та повторне використання. На засіданні було визначено першочергові напрямки роботи та конкретні кроки для їх реалізації.

На брифінгу також було надано низку відповідей на питання журналістів, що стосувалися, серед іншого, підготовки області до опалювального сезону, можливих кадрових змін та перспектив створення нових місцевих військових адміністрацій, кількості цивільних мешканців, що зараз перебувають в області, тощо.

Відео брифінгу – за посиланням: 

https://www.youtube.com/live/w_MVVun1rcE?si=k58sE4IAtFIeC-Ru


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua