Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Слов’янські триатлети вибороли 5 медалей на змаганнях у Болгарії [01 серпня 2023  16:21]

Впродовж двох днів – 29 та 30 липня - в болгарському місті Русе відбувся ІІІ Міжнародний турнір «Купа Русе» з триатлону, що передбачав змагання спортсменів різних вікових категорій з плавання, велогонки та бігу.
Про це повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Від Донеччини на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, які представляють нашу громаду. У їх активі виявилося 5 особистих медалей.

Іван Ткаченко виграв змагання серед юніорів, подолавши за 36 хвилин 9 секунд дистанцію 400 м плавання – 10 км велосипедної гонки – 3 км бігу.

«Срібло» серед юніорок здобула Кіра Агафонова з часом 47:53.

Другим серед чоловіків став Іван Шевченко з результатом 1 година 3 хвилини 39 секунд на дистанції 750 м плавання – 20 км велосипедної гонки – 5 км бігу.

Захар Цівковський серед кадетів показав третій час (18:32) на дистанції 200 м плавання – 5 км велосипедної гонки – 1,5 км бігу.

Олександр Потрубач у категорії юнаки здобув «бронзу», подолавши за 27 хвилин 24 секунди дистанцію 300 м плавання – 7,5 км велосипедної гонки – 2 км бігу. Трохи поступився Олександру, ставши четвертим, Данило Драгулян (27:56).

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.

© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua