Запрошуємо на безкоштовне навчання! [28 серпня 2021 13:42] 
Запрошуємо взяти участь у безкоштовному онлайн-тренінгу для кандидатів в енергетичні аудитори в будівельній галузі. Курс включає теоретичні відео-лекції, онлайн-консультації, тестові завдання та інші матеріали. Викладачами та авторами лекцій є учасники І фази проекту E-ETAP , які пройшли курс підвищення кваліфікації з енергетичного аудиту у Варшаві.
Взяти участь у навчанні можуть усі, хто має інженерну освіту за спеціальностями, пов’язаними з будівництвом, опаленням та вентиляцією, енергетикою та архітектурою. На навчання також запрошуємо студентів останніх курсів технічних спеціальностей.
Кількість місць обмежена до 340 учасників, вирішальне значення має порядок подання заявок.
Участь у навчанні безплатна.
Початок навчання та запуск онлайн-платформи: 6 вересня 2021 р. о 12:00 Кінець навчання та закриття онлайн-платформи: 31 жовтня 2021 р. о 12:00
Реєстрація на курс за посиланням.
Детальна інформація про проект доступна на веб-сайті: https://e-etap.com.ua
Проект E-ETAP повністю фінансується Національним фондом охорони довкілля та водного господарства (NFOŚiGW) з головним офісом у Варшаві (www.nfosigw.gov.pl) . Проект був схвалений Міністерством регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України (МІНРЕГІОН) на початку 2019 року та реалізується у співпраці з Німецькою федеральною компанією GIZ.
Програма курсу
-
Вступ. Інформація про проект E-ETAP. Мета, структура курсу та вимоги. Інформація про закон про охорону, використання та обробку особистих даних. Презентація лекторів.
-
Енергетична ефективність. Структура, типові технології та енергоспоживання житлових будинків в Україні. Комплексна термомодернізація житлових будинків. Фінансова оцінка та оптимізація запланованих заходів.
-
Політика енергоефективності у будівельній галузі ЄС та України. Фінансові інструменти - Фонд енергоефективності. Українські стандарти та законодавство у галузі термомодернізації будівель та енергетичного аудиту.
-
Основні методи та вимірювальні прилади в енергетичній діагностиці будівель. Моніторинг та аналіз фактичного споживання тепла та електроенергії.
-
Оцінка стану існуючої будівлі. Визначення втрат тепла через огороджувальні конструкції будівлі.
-
Енергоспоживання систем опалення та ГВП. Енергоспоживання систем вентиляції та охолодження повітря в будівлях, алгоритм розрахунку.
-
Енергетичний баланс будівлі
-
Сертифікат енергоефективності будівлі
-
Практичні розрахунки - приклад
|