Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад [31 березня 2021  16:08]

1. Головний спеціаліст сектору з питань містобудування та архітектури управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради. 

2. Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради. 

3. Спеціаліст 1 категорії сектору з питань містобудування та архітектури управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради на термін соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3–річного віку основного працівника. 

Кваліфікаційні вимоги: 

  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • без вимог до стажу роботи;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання основних програм роботи на комп'ютері;
  • знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та питань, що відносяться до діяльності управління та відділу. 

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду. 

З 01.01.2017 року всі кандидати, які претендують на зайняття посад в міській раді, разом з необхідним пакетом документів, до подачі заяви на участь у конкурсі, складають та оприлюднюють електронну декларацію (як претендента на посаду) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції і надають її в роздрукованому вигляді до відділу кадрової роботи. 

З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, міська рада, відділ кадрової роботи (2-й поверх, каб. 215), тел. 2-53-22 або ознайомитися з інформацією щодо вакансії на сайті Слов’янської міської ради в розділі «Вакансії».


© 2005 - 2021 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua