Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Повідомлення [18 березня 2019  18:00]

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Слов’янська

Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Слов’янська розроблена з метою:

  • впорядкування місць розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Слов'янська;
  • визначення місць розташування ТС з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою

Замовником розробки є Слов’янська міська рада. Підставою для розробки є рішення міської ради від 05.04.2017 № 52-XXII-7 “Про розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Слов'янська”.

Комплексну схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Слов’янська оприлюднено за посиланням.

Пропозиції до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Слов’янська подаються з 21.03.2019 до 21.04.2019 громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Місце подання пропозицій – управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради, каб.60 5 поверх будівлі Слов’янської міської ради, площа Соборна, 2 м.Слов’янськ, або на електронну пошту slavgorarch@i.uа.

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – в.о. начальника управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради Корепанов Фред Феліксович, тел.:0505258522.


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua