Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Слов’янської міської ради [11 жовтня 2018  15:28]

«Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська»

Розробник – управління комунальної власності Слов’янської міської ради

З метою визначення процедури надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська на виконання ч.2 ст.18 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» розроблений проект  рішення Слов’янської міської ради «Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська». 

Проект регуляторного акту розроблено відповідно до Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про приватизацію державного і комунального майна».
 
Проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено 18.10.2018р. на сайті: http://www.slavrada.gov.ua у розділі «Регуляторні акти», підрозділ «Проекти регуляторних актів Слов’янської міської ради». 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу. 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:поштою за адресою:84122, Донецька область, м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2; 

електронною поштою:postmaster@slavrada.gov.ua.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua