Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнської спартакіаді «Сила духу»!!! [07 червня 2018  17:23]

Фондом соціального страхування України щорічно проводиться Всеукраїнська спартакіада серед осіб, потерпілих на виробництві, «Сила духу». 

Метою проведення змагань є підтримка у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство. 

13 червня 2018 року у м.Бахмут на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» відбудуться відбірні регіональні змагання шостої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Донецькій області. 

Змагання будуть проводитись з наступних видів спорту:

  • армспорт (серед чоловіків)
  • бомбаскет (кидання м’яча в баскетбольне кільце) (серед чоловіків і жінок)
  • гирьовий спорт (чоловіки)
  • дартс (чоловіки і жінки)
  • настільний теніс (чоловіки та жінки)
  • шахи

Слов’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області запрошує потерпілих на виробництві взяти участь у складі команди Слов’янського відділення в регіональних змаганнях шостої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». 

За довідками звертатись до Слов’янського відділення за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська,16 або за телефонами: (06262) 2-09-29, (0626) 66-42-92


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua