Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Слов’янської міської ради [07 березня 2018  08:09]

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік на території Слов’янської міської ради»

Розробник – фінансове управління Слов’янської міської ради.

Проект регуляторного акту передбачає встановлення на території міста Слов’янська ставок місцевого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та пільг зі сплати податку.
Обґрунтування встановлення податку є: 

- виконання вимог статей 10.3, 12.3. Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік на території Слов’янської міської ради» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради www.slavrada.gov.ua у розділі регуляторні акти 07.03.2018 року. 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, площа Соборна, 2, Фінансове управління Слов’янської міської ради, 84122.

Фінансове управління 
Слов’янської міської ради


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua