Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Європейська мережа підприємств Enterprise Europe Network (EEN) [26 грудня 2017  15:55]

Шановні панове, інформуємо Вас про можливість зареєструватися в європейській мережі підприємств Enterprise Europe Network (EEN).

(EEN) – це інформаційна мережа, яка об’єднує 66 країн по всьому світу та нараховує близько 3000 експертів з більше ніж 600 організацій – членів. Зареєструвавшись у EEN ви отримуєте доступ до Інтернет – бази підприємців, що допоможе Вам знайти відповідного закордонного партнера та розширити сферу діяльності Вашого підприємства.

Експерти мережі пропонують кожному підприємству персональний підхід, вони знають місцеву ділову середу та мають контакти по всьому світу. Мережа також може запропонувати цільовий підхід, призначений спеціально для Вашого бізнесу незалежно від галузі діяльності. Експерти мережі можуть допомогти у вирішенні наступних питань:

Законодавство та стандарти ЕС, доступ до міжнародних ринків, маркетингові дослідження, пошук оптимального ринку, міжнародні публічні контакти, пошук інвесторів та ін. Ознайомитись з можливостями платформи можна за адресою http://een.ec.europa.eu

За допомогою мережі EEN підприємства також мають можливість знайти партнера, покупця своєї продукції або необхідні товари чи послуги. На сьогодні в мережі зареєстровано більше ніж 7000 профілей компаній майже з усього світу.

Експерти Донецької торгово – промислової палати пропонують свою допомогу в заповненні профілю Вашої компанії в мережі EEN безкоштовно.

Контактна особа в Донецькій ТПП – Катерина Чумакова. Контактний телефон 099-073-26-41, е-mail: lawyer.dcci@gmail.com  


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua