Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність в підприємствах торгівлі, розташованих на вулицях, прилеглих до площі Соборна! [07 вересня 2017  13:46]

Слов'янська міська рада, керуючись ст. 15-3 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, рекомендує під час проведення 09.09.2017 на пл. Соборна (колишня Жовтневої Революції) масових заходів, присвячених Дню міста обмежити з 16.00 до 22.00 продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових. 

Крім того, нагадуємо, що розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 року № 115 “Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв” заборонено продаж на території Донецької області алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, що мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння). Контроль за виконанням даного розпорядження покладений на органи внутрішніх справ.”


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua