Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Навчальний тренінг [09 серпня 2017  12:24]

15-18 серпня 2017 року в м. Слов’янськ, відбудеться 4 денний навчальний тренінг на тему: «Залучення ресурсів», «Складання проектної заявки» та «Управління проектами». Навчання проводиться в рамках Програми з відновлення та розбудови миру (ПРООН). Про місце і час проведення тренінгу проінформуємо додатково.
 
Тренінг проводиться агенцією регіонального розвитку - Волинський ресурсний центр для представників партнерських громад Донецької та Луганської областей.

Тематичне наповнення тренінгу: 

Модуль 1. «Залучення ресурсів».
Джерела фінансування. Мотиви донорів. Проект. Типи проектів. Проекти як інструмент реалізації стратегічних завдань розвитку громади. Проектний цикл. Аналіз потреб та вибір ідеї проекту.
Особливості підготовки партнерських проектів. Приклади проектів місцевого та регіонального розвитку. 

Модуль 2. «Складання проектної заявки»:
Проектна логіка та система взаємозв’язків. Структура проектної заявки. Опис проблеми проекту. Мета і завдання проекту. Опис заходів проекту. Результати проекту. Моніторинг та оцінка. Бюджет проекту. Особливості роботи з ДФРР. Особливості проектної заявки ДФРР та ЄІБ. 

Модуль 3. «Управління проектами»:
Процес подання проекту. Процедури оцінки проектних заявок. Процедури закупівель, типи закупівель, візуалізація, впровадження проектів органами місцевого самоврядування. Особливості подання звітів про виконання проекту. Врегулювання майнових питань.

До участі запрошуються: службовці органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів які розробляють (подають) проекти на здобуття бюджетного та позабюджетного фінансування, а також представники громадських організацій. 

Учасники, які виконали умови передбачені навчальною програмою отримають сертифікат.
Кількість місць обмежена. Для участі буде відібрано лише 20 чоловік, які отримають запрошення на навчання.

Дата завершення подання заявок – 10 серпня 2017 року.

Для участі у тренінгу необхідно надіслати заявку на електронну пошту: invest@slavrada.gov.ua,
Тема листа: «Тренінг з залучення ресурсів та управління проектами»

В листі необхідно зазначити: 

- Я (прізвище, ім’я та по батькові) зголошуюсь до участі в Тренінгу з залучення ресурсів та управління проектами та підтверджую зацікавленість та бажання підвищення рівня знань та кваліфікації, а також активну участь. Даю згоду на обробку моїх персональних даних. 

Я представляю (назва організації), де займаю посаду (назва посади). 

Для зв’язку зі мною повідомляю контактні дані: (номер мобільного телефону та електронної пошти).


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua