Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Інформація про стан зареєстрованого ринку праці [10 липня 2017  11:24]

Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприяння працевлаштуванню в 1 півріччі 2017 року скористалися 4362 незайнятих трудовою діяльністю громадянина міста, з яких 2114 особи мали статус зареєстрованого безробітного, що на 28,4% менше даних відповідного періоду 2016 року. 

На 1 липня 2017 року число зареєстрованих безробітних налічувало близько 796 осіб, що склало 0,93% середньооблікової чисельності населення працездатного віку міста Слов'янська. Майже 59% безробітних - це жінки, 37% - молодь у віці до 35 років, майже кожен четвертий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен другий раніше був робітником, кожен третій займав місце службовця, а кожен чотирнадцятий не мав професійної підготовки. 

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (30% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (15%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (31%). 

На одну з усіх наданих до центру зайнятості роботодавцями міста вакансій протягом кварталу претендувало в середньому 2 особи. 

За шість місяців поточного року отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 1214 незайнятих громадян, з яких 878 осіб зі статусом безробітного. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштований 31 безробітний міста. З компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб працевлаштований 31 безробітний громадянин. 

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру та громадських роботах взяли участь 838 безробітних жителів міста.
В 1 півріччі 2017 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 465 безробітних, по закінченні якого 97,2% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця. 

На 01.07.2017 року допомогу по безробіттю отримували 708 безробітних. Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua