Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

ПОВІДОМЛЕННЯ [28 лютого 2017  17:22]

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громад кості
у проекті детального плану території по вулиці Вчительська, 17
(колишня вулиця Калініна, 17) у місті Слов’янську

Детальний план території по вулиці Вчительська, 17 (колишня вулиця Калініна, 17) у місті Слов’янську розроблений з метою:

  • максимально ефективного використання території, визначення зони впливу на навколишнє середовище, умови життя і здоров'я людей, що проживають на прилеглій території.
  • встановлення червоних ліній вуличної мережі в межах проектної території;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
  • визначення містобудівних умов та обмежень;
  • забезпечення комплексності забудови території.

Детальний план території розроблений ПП «Рестро» на підставі рішення Слов’янської міської ради від 23.07.2015 року № 32-LХХХ-6. 

Замовником розробки є Слов’янська міська рада. 

Проект детального плану оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради та розміщений в холі адміністративної будівлі міської ради. 

Основні техніко-економічні показники наведені у оприлюдненому проектному плані. 

Пропозиції до проекту детального плану території подаються до 30.03.2017 року громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Місце подання пропозицій – управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради, каб.63 5 поверх будівлі Слов’янської міської ради, площа Соборна, 2 м.Слов’янськ, або на електронну пошту slav-gorarch@i.uа

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – в.о. начальника управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради Пахомов О.В.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua