Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВЦА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Які працівники потрібні роботодавцям Слов'янська  [14 січня 2022  09:30]

Понад 700 безробітних перебували на обліку у Слов'янському міському центрі зайнятості на початок 2022 року.

З них більше половини - жінки, майже третина - молодь у віці до 35 років. Кожен другий раніше був службовцем, третій — робітником, а кожен 12-й не мав професійної підготовки.

Найбільшим попитом на ринку праці користуються кваліфіковані робітники з власним інструментом — це майже 40% всіх вакансій. На другому місці - кваліфіковані фахівці (23% вакансій). На третьому - працівники з обслуговування та експлуатації устаткування та машин (21%), на четвертому - працівники сфери торгівлі та послуг (13%).

Минулого року послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприянні працевлаштуванню скористалися майже 8 з половиною тисяч незайнятих трудовою діяльністю мешканців громади, з яких 3,7 тисячі - безробітні. 

Отримали постійну роботу 1,7 тис. незайнятих громадян, в тому числі 1,4 тис. безробітних. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 38 осіб. З компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці працевлаштовані 9 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. 

До тимчасових робіт були залучені 340 безробітних жителів громади. 

Профнавчанням та курсами підвищення кваліфікації скористався 451 безробітний. Згодом майже всі вони були працевлаштовані. 

На початок поточного року грошову допомогу отримували 739 безробітних. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи. 

В середньому, час перебування у статусі безробітного до моменту працевлаштування становить 4 місяці.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВЦА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua