Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Чемпіонат України з кінного спорту (виїздка) серед юніорів, юнаків та дітей [16 травня 2018  08:37]З 10 по 13 травня в місті Жашків Черкаської області проходив чемпіонат України з кінного спорту (виїздка) серед юніорів, юнаків та дітей, в якому взяли участь 50 вершників з регіонів України, з них 18 - категорія «діти», 26 вершників - категорія «юнаки» та 6 вершеиків – «юніори». 

Донецьку область представляли слов’янці - учні відділення кінного спорту обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п'ятиборства та триатлону. 

За результатами змагань в категорії «діти», команда спортивної школи у складі Любомира Якімова, Капіталіни Адаменко та Софії Круглікової (тренер команди - Тверскова Світлана) посіла друге місце. 

В категорії «юнаки» команда обласної СДЮСШОР посіла 6 місце у складі Юлії Моргун та Анни Буряк (тренер команди - Тверскова Світлана). 

Вітаємо Слов’янських спортсменів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог! © 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua