Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Чергові відбіркові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді [12 лютого 2018  10:58]

8 лютого відбулися чергові відбіркові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді, де змагалися 5 команд студентів Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури. 

За результатами двох ігор по 10 фреймів була визначена команда-переможець, яка набрала 914 очок і отримала подарунки від КЗ СМЦФЗН «Спорт для всіх», а всі учасники змагань отримали пам’ятні сувеніри. 

Кращим гравцем дня став Жейков Ігор з особистим результатом в 231 бал, який нагороджений сертифікатом (1 година безкоштовної гри) від розважального центру «TALER».
Наступні відбіркові ігри відбудуться серед команд Слов’янського хіміко-механічного технікуму 15 лютого 2018 року. Початок о 14.00. 

Чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua