Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Міський голова Вадим Лях провів прес-конференцію та підписав меморандум про співробітництво  [06 грудня 2017  14:52]6 грудня міський голова Вади Лях провів чергову прес-конференцію для журналістів. 

Очільник міста розповів, що за рахунок місцевого бюджету газифікуються три вулиці м-н Семенівка. Жителі мікрорайону за бажанням зможуть зробити проект та підключити свої будинки до послуги газопостачання. В цьому році роботи по газифікації будуть завершені. 

Також відбулось підписання меморандуму про співробітництво між Слов'янською міською радою та ПАТ “Державний ощадний банк України”. 

Сторони, які підписали цей меморандум, в межах їх компетенції та відповідно до своєї ролі в економічному житті області, будуть прагнути розвивати співробітництво для більш ефективного сприяння підприємствам середнього та малого бізнесу з питань застосування фінансових інструментів підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, надання фінансових послуг, для оновлення матеріально-технічної бази виробництва та послуг. 


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua