Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

У Слов'янську відзначили працівників житлово-комунального господарства [16 березня 2017  16:40]16 березня у школі мистецтв відбувся урочистий концерт до Дня працівників житлово-комунального господарства. 

Міський голова Вадим Лях та керуючий справами Олена Огаркова нагородили 58 працівників Почесними грамотами Слов'янської міської ради за високий професіоналізм, сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства та з нагоди Дня житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Очільник міста також привітав робітників сфери ЖКГ та побажав їм успіху в нелегкій праці. Серед нагороджених були представники житлово-експлуатаційних контор №1, №4, №6 та № 7, товариства з обмеженою відповідальністю “Арагорн”, комунальних підприємств “АТП 052814”, “Водозниження”, “Зовнішнє освітлення”, “Слов'янського управління капітального будівництва”, “Контори похоронного обслуговування”, “Слов'янського тролейбусного управління”, “Словміськводоканалу”, приватного акціонерного товариства “ОТІС” та управління житлово-комунального господарства. 

Після урочистих привітань та нагород для всіх присутніх гостей виступали дитячі творчі колективи міста. Вони співали та грали на фортепіано та саксофоні. 


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua