Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

Які реєстраційні заяви платник податків може подати в електронній формі? [12 травня 2017  14:53]

Слов’янська ОДПІ нагадує, що в електронній формі з дотриманням умов щодо реєстрації ЕЦП можна подавати: 

• заяву за формою № 1-ОПП; 

• повідомлення за формою № 20-ОПП; 

• заяву за формою № 17-ОПП із позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку». У паперовому вигляді надсилається на поштову адресу платника податків. 

• довідка про взяття на облік платника податків, відомості щодо якого не підлягають включенню до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань за формою № 34-ОПП; 

• Свідоцтво про реєстрацію інвестора та угоди про розподіл продукції як платника податків за формою № 4-УРП. 

Зважаючи на викладене вище, не передбачено можливості подання в електронному вигляді платниками податків заяв за формами № 1-ОПП (крім форми № 1-ОПП із позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку»), № 5-ОПП, № 1-РПП, № 8-ОПП, довідки за формою № 34-ОПП та Свідоцтва № 4-УРП, форми яких затверджені наказом Мінфіну від 09.12.2011 р. № 1588. 

В разі надходження від платника податків документа в електронному вигляді контролюючий орган на електронну адресу платника податків направляє першу та другу квитанції. 

Перша квитанція – квитанція про одержання податкового документа в електронному вигляді – електронний документ, що формується програмним забезпеченням органів ДПС та засвідчує факт і час одержання податкового документа в електронному вигляді. 

Друга квитанція – квитанція про приймання податкового документа в електронному вигляді – електронний документ, що формується програмним забезпеченням органів ДПС та засвідчує факт і час приймання (неприймання) податкового документа в електронному вигляді в базу даних органів ДПС. 

Платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати повідомлення за формою № 20-ОПП засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. 

Згідно з п. 8.4 р. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. № 1588 (далі – Порядок), повідомлення про об'єкти оподаткування чи об'єкти, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (додаток 10 до Порядку), подається протягом 10-ти робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків. 

У разі створення відокремленого підрозділу юридичної особи з місцезнаходженням за межами України повідомлення за формою № 20-ОПП подається юридичною особою протягом 10-ти робочих днів після створення, реєстрації такого підрозділу до контролюючого органу за основним місцем обліку юридичної особи. Початком перебігу 10-денного строку є дата набуття права платником щодо об'єкта оподаткування відповідно до правовстановлюючих документів або документів, що підтверджують право користування, розпорядження об'єктом оподаткування.


Слов’янська ОДПІ


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua