Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення міської ради від 01.07.2015 № 6-LXXIX-6
Оприлюднено 03.07.2015

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 01.07.2015 № 6-LXXIX-6
м. Слов’янськ

Про затвердження ставок земельного податку 
за користування земельними ділянками у м. Слов’янську

З метою забезпечення надходжень до міського бюджету, на підставі Податкового Кодексу України, Закону України від 28.12.2014 № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань інвестиційної, зовнішньоекономічної та регуляторної політики, малого та середнього бізнесу від 26.06.2015, лист Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного Комітету України від 08.06.2015 № 01-33/337, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.34,35 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Слов’янська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити ставки податку за земельні ділянки у м. Слов’янську згідно з додатком 1

2. Встановити, що пільги щодо сплати податку для юридичних осіб у м. Слов’янську надаються згідно додатку 2

3. Встановити, що платники податку, об’єкт і база оподаткування, порядок обчислення податку та податковий період, строки і порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, строки і порядок сплати податку, порядок застосування податкових пільг визначаються відповідно до розділу ХІІ Податкового кодексу України, в частині справляння плати за землю. 

4. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2016 року. 

5. Доручити відділу раціонального використання земельних ресурсів Слов’янської міської ради (Кудря) оприлюднити дане рішення в газеті «Славянские объявления» та на офіційному веб – сайті Слов’янської міської ради. 

6. Організацію забезпечення виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, благоустрою, охорони навколишнього середовища та контролю за раціональним використанням природних ресурсів (Кісіль) та на постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Адейкін).


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                         О.В. Зонтов


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua