Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Розпорядження міського голови від 12.02.2015 № 42-р
Оприлюднено 13.02.2015

Внесені зміни розпорядженням від 26.02.2015 №70-р

СЛОВ`ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Слов'янськ

Про проведення відкритого
конкурсу на заміщення
вакантної посади директора КЗ «Центр
культури і довкілля м. Слов’янська»


Враховуючи клопотання відділу культури Слов’янської міської ради від 02.02.2015 № 01-16/50 про проведення відкритого конкурсу на заміщення посади директора КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» у зв’язку з тим, що протягом тривалого часу посада директора КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» є вакантною, з метою вирішення питання керівництва діяльністю закладу та його розвитку, здійснення заходів з планування, координації всіх видів діяльності клубного закладу, виконання основних напрямків культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності серед населення, створення сприятливих умов для творчої діяльності різних категорій населення, підвищення ролі і значення клубного закладу, як осередку збереження, відродження й розвитку національних культурних традицій, звичаїв та обрядів, історичної спадщини краю, задоволення культурних потреб жителів в розвитку екологічної культури, поширенню інновацій в культурно-екологічній системі, вирішенню невідкладних заходів з відновлення будівлі КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська», з метою об'єктивної оцінки професійної підготовки та відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора Центру та вивчення громадської думки, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити та затвердити склад конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» (додаток 1). 

2. Затвердити умови відкритого конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» (додаток 2). 

3. Засідання конкурсної комісії по розгляду наданих документів конкурсантами провести 17 березня 2015 року о 14.00 годині. 

4. Відділу культури (Гусейнова ) опублікувати оголошення на сайті Слов’янської міської ради про проведення конкурсу та його умови. 

5. Конкурсній комісії за результатами конкурсу надати рекомендації в.о.міського голови, секретарю міської ради щодо призначення директора КЗ «Центр культури і довкілля м.Слов’янська». 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М.


В.о.міського голови,
секретар міської ради                                                                                            О.В.Зонтов


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua