Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Розпорядження міського голови від 30.05.2019 № 163-р
Оприлюднено 31.05.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 30.05.2019 № 163-р
м. Слов'янськ

Про підготовку та відзначення в місті
Слов`янську Фестивалю вуличної культури
«Арт-вулиця» та Фестивалю сім’ї 


З метою популяризації сімейних та духовних цінностей, національних традицій, належного відзначення у 2019 році відкритого Фестивалю вуличної культури «Арт-вулиця» та Фестивалю сім’ї, відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на 2019 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 20.02.2019р. № 34-LХ-7, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення в місті Слов’янську Фестивалю вуличної культури «Арт-вулиця» та Фестивалю сім’ї (далі – План) (додаток 1).

2. Начальнику відділу культури Слов’янської міської ради (Олійник), начальнику відділу у справах сім’ї молоді фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити організацію та проведення Фестивалю вуличної культури «Арт-вулиця» з 01.06.2019 по 06.09.2019 та Фестивалю сім’ї у місті Слов’янську 02.06.2019 року.

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати заходи, згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2019 рік на фінансування святкових заходів, Програмою економічного і соціального розвитку м. Слов’янська на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 та 2021 роки, згідно Кошторису витрат на реалізацію Плану заходів з підготовки та відзначення в місті Слов’янську Фестивалю вуличної культури «Арт-вулиця» та Фестивалю сім’ї згідно додатку до Плану.

4. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (Ковальчук) організувати чергування та охорону громадського порядку під час проведення масових заходів.

5. Рекомендувати Управлінню патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську (Малиш) організувати патрулювання під час проведення масових заходів.

6. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення масових заходів.

7. Управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) організувати чергування та забезпечити благоустрій в місцях проведення масових заходів.

8. КП «Наружное освещение» (Діденко) забезпечити електропостачання в місцях проведення заходів .

9. КП «АТП 052814» (Водоп’янов) забезпечити вивезення сміття в місцях проведення заходів .

10. КП «Тролейбусне управління» (Іванченко) забезпечити рекламу святкових заходів в транспорті громадського користування безкоштовно.

11. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої медичної допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів.

12. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування під час проведення святкових заходів.

13. Відділу торгівлі та захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко) організувати виїзну торгівлю з залученням підприємств торгівлі та ресторанного господарства під час проведення святкових заходів.

14. Координацію роботи та контроль щодо виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                     В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua