Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Розпорядження міського голови від 04.12.2018 № 335-р
Оприлюднено 14.12.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 04.12.2018 № 335-р
м. Слов'янськ

Про відзначення Новорічних
свят в місті Слов'янську 


З метою активного та змістовного проведення дозвілля дітей та молоді міста під час Новорічних та Різдвяних свят, відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 28.02.2018 №17–XLI-7, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 

1. Затвердити план заходів щодо відзначення Новорічних свят у місті Слов’янську в 2018 році (далі - План), (додається). 

2. Відділу культури Слов’янської міської ради (Олійник), відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський), забезпечити якісне проведення заходів згідно плану. 

3. Фінансовому управлінню Слов’янської міської ради (Ковальов) профінансувати вищезазначені заходи в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2018 рік та Програмою розвитку культури міста Слов’янська на 2018 рік, згідно кошторису витрат на проведення заходів щодо відзначення Новорічних свят у місті Слов’янську. 

4. Рекомендувати Слов’янському ВП ГУНП України в Донецькій області (Ковальчук), Управлінню патрульної поліції з обслуговування м. Слов’янська та м. Краматорська (Малиш) організувати чергування та забезпечити охорону публічної безпеки і порядку під час проведення масових заходів. 

5. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління ГУ ДСНС України в Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення масових заходів. 

6. Управлінню житлово – комунального господарства Слов’янської міської ради (Башкаєв ) 

- взяти участь в проведенні робіт щодо монтажу та демонтажу новорічної ялинки, освітленні Соборної площі під час проведення заходів; 

- організувати чергування комунальних підприємств та забезпечити благоустрій в місцях проведення масових заходів. 

7. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів. 

8. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування під час проведення заходів. 

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                   В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua