Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету  від 07.03.2018 № 148
Оприлюднено 13.03.2018

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 07.03.2018 № 148
м. Слов'янськ

Про приватизацію квартири 


Від Косогова Дмитра Анатолійовича, який діє в інтересах Омельченко Геннадія Павловича (довіреність від 25.04.2017р., посвідчена Бігуном В.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація)), надійшли заява та матеріали по приватизації квартири (конфіденційна інформація) в м. Слов’янську, яка використовується ним на умовах найму, згідно cт. 8 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, Наказу міністерства з питань житлово-комунального господарства №-396 від 16.12.2009 зареєстрового в Міністерстві юстиції України 29.01.2010 р. за №109/17404 “Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян” та керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш У Є :

1.Прохання наймача Омельченко Геннадія Павловича задовольнити і квартиру (конфіденційна інформація) передати в приватну власність і визначити його уповноваженим власником квартири. 

2.Розрахунок площі, яка приватизується безкоштовно та вартість надлишків загальної площі, затвердити. 

3.Узяти до відома, що кошти у розмірі п’ять гривень дев’яносто одна копійка за надлишок загальної площі Омельченко Г.П. зобов’язується внести на розрахунковий рахунок (конфіденційна інформація) до одержання свідоцтва про право власності на житло. 

4.Відділу по обліку та розподілу житлової площі міської ради оформити свідоцтво про право власності на житло. 

5.ТОВ “Ліра ЛТД” укласти з гр. Омельченко Г.П. угоду-зобов'язання щодо ремонту та обслуговування квартири приватного власника в будинку державного житлового фонду.


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua