Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 17.05.2017 № 368/1
Оприлюднено 19.05.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ


від 17.05.2017 № 368/1
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Борзикіної Т.С. (що діє в
інтересах гр. Дзюбенка В.С.) 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Борзикіна Тамара Семенівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), що діє на підставі довіреності від 19.01.2017, посвідченої Гриб Ю.М., приватним нотаріусом Миргородського міського нотаріального округу Полтавської області, в інтересах гр. Дзюбенка Валерія Семеновича, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про уточнення поштової адреси земельної ділянки площею 0,0115 га за адресою: пров. Біломорський 9/2, житлового будинку загальною площею 40,5 м2 та господарських споруд за адресою: пров. Біломорський, 9, м. Слов’янськ.
Надані:
- державний акт на право приватної власності на землю (конфіденційна інформація), зареєстровано в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю (конфіденційна інформація);
- Свідоцтво про право на спадщину за законом (конфіденційна інформація), посвідчене Клюс З.П., державним нотаріусом Першої слов’янської нотаріальної контори, зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація).
З метою упорядкування поштових адрес об’єктів нерухомого майна, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Визнати дійсною наступну адресу житлового будинку загальною площею 40,5 м2 та господарських споруд по пров. Біломорський, 9, м. Слов’янськ:

пров. Біломорський, 9, м. Слов’янськ.

2. Надати земельній ділянці площею 0,0115 га по пров. Біломорський 9/2, м. Слов’янськ, наступну поштову адресу:
пров. Біломорський, 9, м. Слов’янськ.

3. Рекомендувати гр. Дзюбенку Валерію Семеновичу здійснити реєстрацію об’єктів нерухомого майна з урахуванням наданих поштових адрес. 


Міський голова                                                                                         В.М.Лях


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua