Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Розпорядження міського голови від 11.03.2016 № 77-p
Оприлюднено 29.09.2016

СЛОВ`ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11.03.2016 №77-p
м. Слов'янськ

Про проведення народного свята Масляної
у місті Слов’янську


З метою задоволення культурних потреб мешканців міста, розвитку народної творчості та художньої самодіяльності, з метою популяризації та відродження давніх традицій, збереження народних звичаїв залучення дітей та молоді до традиційних народних свят, відповідно до Програми розвитку культури на період 2014-2016 роки, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 17.10.2014 №15-LХVII-6, керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Затвердити план заходів щодо проведення народного свята Масляної у місті Слов’янську (далі – План) (додається). 

2. Відділу культури Слов’янської міської ради (Олійник), управлінню економічного і соціального розвитку Слов’янської міської ради (Ковальова), взяти участь в організації та проведенні народного свята Масляної 13.03.2016. 

3. Рекомендувати Слов’янському ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області (Бурсак) організувати чергування та забезпечити охорону громадського порядку під час проведення народного свята Масляної. 

4. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення народного свята Масляної. 

5. Комунальному підприємству «Парк культури і відпочинку (Солодовніков): 

5.1. Забезпечити підготовку території парку культури і відпочинку до народного гуляння з приводу свята Масляної 13.03.2016. (враховуючи природні прояви). 

5.2. Організувати чергування, забезпечити чистоту, порядок та освітлення парку культури і відпочинку під час проведення народних гулянь з приводу свята Масляної. 

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення народного свята Масляної. 

7. Управлінню економічного і соціального розвитку Слов’янської міської ради (Ковальова) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування та організувати виїзну торгівлю з залученням підприємств торгівлі та ресторанного господарства під час проведення народного свята Масляної. 

8. Слов’янському районному управлінню Головного управління держсанепідслужби у Донецькій області (Домбровська) забезпечити дотримання норм діючого законодавства під час проведення виїзної торгівлі в парку культури і відпочинку. 

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І. 


Міський голова                                                                                                      В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua