Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Розпорядження міського голови від 16.03.2016 № 76
Оприлюднено 23.03.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 16.03.2016 № 76
м. Слов’янськ

Про проведення перевірки
відповідно вимог Закону
України «Про очищення влади» 


З метою забезпечення реалізації виконавчими органами Слов’янської міської ради вимог Закону України ″Про очищення влади″, керуючись статтями 42, 59 Закону України ″Про місцеве самоврядування в Україні″: 

1. Відділу кадрової роботи (Моторіна) організувати з 17.03.2016 відповідно до Закону України «Про очищення влади» проведення перевірки щодо посадових осіб органу місцевого самоврядування Чернецької Ірини Іванівни – завідувача сектору промисловості і розвитку інфраструктури відділу економіки управління економічного і соціального розвитку та Скорописової Надії Сергіївни – головного спеціаліста сектору регуляторної політики та підприємництва відділу економіки управління економічного і соціального розвитку згідно Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563. 

2. Відділу кадрової роботи (Моторіна) та відділу інформаційного забезпечення (Самохвалов) забезпечити оприлюднення на веб-сайті Слов’янської міської ради повідомлення про початок проходження перевірки, заяв про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» та декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Чернецької Ірини Іванівни та Скорописової Надії Сергіївни. 


Міський голова                                                                                                     В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua