Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Бюлетень травматизму. Листопад 2017 року

В листопаді 2017 року у Слов`янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду зареєстровано 3 нещасних випадки.

Слов`янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради

07 листопада 2017 року вчитель супроводжувала сліпу ученицю з туалету. При повороті вправо, у напрямку класної кімнати, у неї підвернулася права нога, вчитель втратила рівновагу і упала, отримав травму ноги. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиной установила особисту необережність потерпілої.

КП Слов`янської міської ради «Словміськводоканал»

13 листопада 2017 року бригада електромонтерів у складі трьох чоловік, один з яких робив перший день і ще не був допущений до самостійної роботи, отримали завдання на заміну двох оплавлених шпільок у борні електродвигуна, для цього іх потрібно було розрізати. Різати ножівкою по металу не вийшло. Було прийнято рішення різати куто-шліфувальною машинкою (болгаркою). Подзвонив по телефону та отримав дозвіл керівника один з електромонтерів привіз особисту (болгарку). Один з електромонтерів взяв шпильку газовим ключем за один кінець, а другий болгаркой ії різав. При різанні другої шпильки відрізне коло розірвало і шматком кола, що відлетів, було перебито сухожилля великого пальця правої руки у електромонтера, який тримав шпильку газовим ключем. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причинами установила: 

1. Невиконання посадових обов`язків керівником робіт, який не організував безпечне виконання робіт та не проконтролював роботу з обрізки оплавленої шпільки і в порушення інструкції допустив використання не перевіреної особистої кутошліфувальної машинки. 

2. Інші причини – порушення електромонтером, який приніс та різав куто-шліфувальною машинкою, статті 14 Закону України «Про охорону праці», який не піклувався про особисту безпеку і безпеку людей, що оточували його.

Донецька дирекція ПАТ «Укрпошта»

25 листопада 2017 року листоноша відділення поштового зв`язку Лиман-1 Центру поштового зв`язку № 7 Донецької дирекції ПАТ «Укрпошта», розібрав та розсортував за адресами поштові відправлення, вийшла на доставну дільницю № 1 згідно схеми маршрутів. При пересуванні по вулиці приватного сектору, відходячи від поштової скриньки, розташованої на паркані приватного будинку по очищеній частково від снігу та льоду дорожці, але не посипаною засобами проти ожеледі, поскальзнулась на льоду та упала, отримав травму руки. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною установила невиконання вимог інструкції з охорони праці листоношею.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua