Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Як звернутись до міського голови ?

Звернутись до Слов'янського міського голови громадяни можуть різними:

  • В ході проведення особистого прийому. З графіками особистого прийому громадян міським головою можна ознайомитися в розділі “Звернення громадян - Графіки прийому” офіційного сайту Слов'янської міської ради або за посиланням.

  • Написати звернення (зразок) та надіслати його поштою за адресою: 84122, м.Слов’янськ, пл.Соборна,2. 

  • Звернутися письмово через поштову скриньку до міського голови, що розташована в холі адмінбудівлі Слов'янської міської ради (пл.Соборна, 2). 

  • Передати особисто або через уповноважену особу письмове звернення до Громадської приймальні (каб.105) адмінбудівлі Слов'янської міської ради. Прийом документів з 8:00 год. до 17:00 год. щоденно крім суботи, неділі та святкових днів. На вимогу громадянина, який подав звернення до міської ради, на першому аркуші копії звернення (у разі її наявності) проставляється реєстраційний штамп, дата надходження та реєстраційний індекс звернення. 

Порядок розгляду письмових звернень громадян у Слов’янській міській раді, затверджений рішенням виконкому від 15.02.2017 №125 “Про затвердження порядку розгляду письмових звернень громадян у Слов'янській міській раді”.

Телефон для довідок: (06262) 3-57-38.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua