Текущее время: 14 дек 2017 08:22

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Отпуск по уходу за ребенком и центр занятости
СообщениеДобавлено: 11 фев 2013 14:26 

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если я стою на учете в службе занятости, ребенку 3,5 года, и хочу взять справку о продлении отпуска по уходу за ребенком на 1 год, так как ребенок часто болеет. Буду ли я продолжать во время отпуска стоять на учете и будет ли идти стаж, или меня снимут с учета?

Заголовок сообщения: Re: Отпуск по уходу за ребенком и центр занятости
СообщениеДобавлено: 05 мар 2013 15:22 
Завсегдатай

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если я стою на учете в службе занятости, ребенку 3,5 года, и хочу взять справку о продлении отпуска по уходу за ребенком на 1 год, так как ребенок часто болеет. Буду ли я продолжать во время отпуска стоять на учете и будет ли идти стаж, или меня снимут с учета?
Ответ:
Відповідно до ч.1 ст.1 Закону України «Про зайнятість населення» статусу безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи.
У зв’язку з цим та відповідно до п.14 ст.45 вищевказаного закону, реєстрація безробітного припиняється у разі подання заяви про бажання здійснювати догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку або тривалістю, визначеною у медичному висновку.
Згідно до п.6.5 Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, затвердженої Міністерством праці та соціальної політики України № 307 від 20.11.2000 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2000 р. за № 915/5136, у трудовій книжці безробітного посадова особа центру зайнятості робить запис про початок, відкладення, скорочення та припинення виплати допомоги по безробіттю відповідно до підпункту «е» пункту 2.18 Інструкції про порядок ведення трудових книжок на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженої наказом Мінпраці, Мін'юсту, Мінсоцзахисту від 29 липня 1993 р. N 58 і зареєстрованої в Мін'юсті 17 серпня 1993 р. за N 110.
Головний спеціаліст-юрисконсульт
Слов'янського міського центру зайнятості О.Ю. Кучеренко

СообщениеДобавлено: 12 фев 2015 09:52 

Буду ли я продолжать во время отпуска стоять на учете и будет ли идти стаж....

СообщениеДобавлено: 19 фев 2015 16:57 
Завсегдатай

Ні. Відповідно до ч.1 ст.1 Закону України «Про зайнятість» статусу безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи.
У зв’язку з цим та відповідно до п.14 ст.45 вищевказаного закону, реєстрація безробітного припиняється у разі подання заяви про бажання здійснювати догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку або тривалістю, визначеною у медичному висновку.
Старший інспектор Слов’янського міського центру зайнятості Савченко Ю.В.

СообщениеДобавлено: 03 июл 2017 23:57 

А если сестра оформила по уходу за ребенком до 6ти лет по мед показанием - стаж будет идти? Она ушла в декрет с офиц. работы...

Часовой пояс: UTC + 2 часа