Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ 2013

Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування проводиться згідно Положення, затвердженого постановою правління Фонду від 31.10.2007 № 49 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.12.2007 за № 1400/14667 та змінами до Положення, затвердженими Постановою правління Фонду 25 грудня 2012 року № 40. 

Підставою для забезпечення потерпілих путівками для санаторно-курортного лікування є такі документи: заява за встановленою формою, акт про нещасний випадок на виробництві або професійне захворювання, висновок медико-соціальної експертної комісії про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні, медична довідка лікувальної установи «Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування» за формою N 070/о . 

Потерпілі, які стали інвалідами, забезпечуються санаторно-курортним лікуванням періодично згідно з рішенням МСЕК, а саме:

  • інваліди I групи щороку;
  • інваліди II групи один раз на два роки або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації;
  • інваліди III групи один раз на три роки, два роки або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації. 

З метою здійснення контролю за забезпеченням потерпілих санаторно-курортним лікуванням та раціональним розподілом путівок у відділенні створена комісія з організації роботи щодо розподілу путівок (наказ начальника відділення від 11.04.2012 року № 55), до складу якої входять представники потерпілих. 

Переможцями тендерних торгів від 15.04.2013 року стали санаторії, розташовані в АР Крим, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Запоріжській та Вінницькій областях, в місті Слов’янську та Святогірську. 

В 2013 році до відділення Фонду у м. Слов’янську надійшло 32 заяви від потерпілих на санаторно-курортне лікування. Впродовж першого півріччя санаторно-курортним лікуванням забезпечено 20 потерпілих на виробництві. 

Путівки видано до санаторіїв «Лівадія», «Гурзуфський», «Полтава – Крим», «Горний», «Арктика», «Славутич», «Святі Гори» та «Ювілейний». 


1386Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика